Aktualności

Targi Farmaceutyczne Slawex 2022
22.06.2022 r.
Targi Farmaceutyczne Slawex 2022

Dnia 04.06.2022 r. po niemal  trzyletniej przerwie odbyła się kolejna stacjonarna edycja Targów Farmaceutycznych zorganizowanych przez „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o. W tym dniu gościliśmy Farmaceutów z całej Polski oraz przedstawicieli największych firm branży farmaceutycznej.

Tym razem wydarzenie odbyło się w nowoczesnych salach wystawienniczych Lubelskiego Centrum Konferencyjnego. Wyjątkowe oferty przygotowane specjalnie na ten dzień prezentowało ponad 70 firm. Stoiska zaprezentowane były w ciekawy sposób, a na każdym z nich czekały wyjątkowe promocje. Nie zabrakło również stoiska e-SLAWEX c@fe oraz stoiska Programu „Zdrowy Zysk”, na których udzielano porad i informacji w zakresie rozwiązań wspomagających pracę aptek. Nie dało się przejść obojętnie obok stoiska Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie”, na którym mogliśmy skorzystać z komputerowego badania skóry twarzy i włosów, badania ciśnienia wewnatrzgałkowego oraz ciekawych porad dermokonsultantki.

Na smakoszy z kolei czekały strefy cateringowe z daniami inspirowanymi kuchnią włoską, a także stoiska specjalne, oferujące wyśmienite pieczywo oraz wina z najlepszych włoskich winnic.

Tradycyjnie już uczestnicy, za pomocą kuponów konkursowych zamieszczonych w Informatorach Targowych, nagrodzili firmy najlepiej prezentujące swoje stoisko. W tym roku zwycięzcą konkursu została firma „Hasco Lek”, drugie miejsce przypadło firmie „Orkla Care”, natomiast trzecie firmie „Colfarm”. Serdecznie gratulujemy laureatom.

Dla farmaceutów przygotowana została ponadto „Strefa Wiedzy” z szeroką ofertą szkoleniową.

Część plenerowa odbyła się jak zawsze nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim, tym razem w klimacie Włoskim. Gościom czas umilał Stefano Terrazzino z zespołem.  Na pamiątkę można było zrobić sobie zdjęcie z widokiem na Koloseum, Krzywą Wieżę w Pizie oraz Urokliwą Wenecję.  Jak co roku niezwykłym powodzeniem cieszyła się strefa Food Truck, oczywiście nie zabrakło włoskiej pizzy. O godzinie 21:30 na gości czekał koncert niespodzianka. Tym razem Gwiazdą Wieczoru był Kamil Bednarek z zespołem, który zachwycił publiczność swoim głosem. Klimat jaki wprowadził, sprawił, że zabawa trwała do samego rana.

Serdecznie dziękujemy za obecność i oczywiście zapraszamy za rok. Poniżej fotorelacja, dzięki której przeżyjemy ten dzień jeszcze raz.