O nas O nas O nas O nas O nas O nas O nas O nas

Hurtownia Farmaceutyczna „Slawex” rozpoczęła działalność w 1990 roku. We wrześniu 2008 roku. została wniesiona do spółki pod nazwą „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o.

Centrala PDF Slawex Sp. z o.o. mieści się w Lublinie. Oprócz centrali funkcjonują jeszcze cztery oddziały: w Nowym Sączu, w Klaudynie k. Warszawy, w Mysłowicach oraz w Sierosławiu k. Poznania.

Zaplecze biurowe i magazynowe

„Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. posiada własne budynki biurowe oraz duże i nowoczesne zaplecze magazynowe, spełniające wymagane normy, o przejrzystej strukturze organizacyjnej – co daje możliwość szybkiego wydania i dowiezienia leku do Klienta. Całość obiektu jest wentylowana i klimatyzowana. Prowadzony monitoring temperatury i wilgotności powietrza gwarantuje właściwe warunki przechowywania leków.

Hurtownia Farmaceutyczna „Slawex” jako pierwsza hurtownia farmaceutyczna w Polsce wdrożyła na tak dużą skalę kompleksowe nowoczesne rozwiązanie logistyczne w centralnym magazynie, oparte o system automatycznych przenośników i regałów. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na bardzo szybkie i dokładne kompletowanie zamówień, a więc na maksymalizowanie jakości obsługi Klientów.

Personel

„Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. to firma posiadająca wykształconą kadrę pracowniczą o wysokim stopniu kwalifikacji zawodowych, systematycznie pogłębiających swoją wiedzę i dbających o profesjonalną informację.

Dział Sprzedaży – telemarketing zapewnia naszym Klientom kompleksową obsługę: przyjmuje zamówienia, informuje o nowościach i aktualnych promocjach.

W przypadku konieczności wyjaśnienia pewnych informacji lub ich uzupełnienia, do dyspozycji naszych Klientów są osoby pracujące w poszczególnych działach, odpowiedzialne za konkretne dziedziny funkcjonowania Przedsiębiorstwa.