Aktualności

Targi Farmaceutyczne Slawex 2021 – edycja wirtualna
01.06.2021 r.
Targi Farmaceutyczne Slawex 2021 – edycja wirtualna

Szanowni Państwo,

Sytuacja w jakiej przyszło nam funkcjonować wciąż nie pozwala na organizację Targów Farmaceutycznych w takiej formie, jak bywało to od lat. W nowej rzeczywistości proponujemy Państwu sprawdzoną i bardzo pozytywnie przyjętą w ubiegłym roku formułę Targów wirtualnych.

Głównym elementem składającym się na tegoroczne Targi jest przygotowany specjalnie na tę okazję Katalog Targowy, obowiązujący w terminie 01-30.06.2021 r. Zawiera on wyjątkowo atrakcyjne oferty rekordowej ilości 207 Firm, dokładki oraz ofertę Top Targi. Ponadto przygotowane zostały konkursy, zarówno związane z zakupami z Katalogu jak i niezależne. Dostęp do wszystkich ofert targowych dla klientów naszego Przedsiębiorstwa jest możliwy poprzez specjalną platformę www.targi.slawex.com.pl Zamówienia targowe można składać również przez Telemarketing, stronę www.e-slawex.pl lub przez system KS-EWD.

Tradycyjnie umożliwiamy Państwu również dostęp do szkoleń online z wykorzystaniem platformy  e-learningowej www.slawex-strefawiedzy.com.pl.

Na okoliczność Targów przygotowane zostało również specjalne wydawnictwo – „Poradnik Slawex”, w którym pragniemy zwrócić Państwa uwagę na kwestie niezwykle istotne dla nas wszystkich w kontekście utrzymania zdrowia, są to kondycja, odporność i opieka. Takie też hasła przyświecają tegorocznym Targom.

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.

Szczegółowe informacje u Telemarketerów oraz Przedstawicieli Handlowych.