Aktualności

TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2019
28.06.2019 r.
TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2019

Dnia 08.06.2019 r. odbyła się kolejna edycja Targów Farmaceutycznych zorganizowanych przez „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX” Sp. z o.o. Po raz kolejny wydarzenie to spowodowało, że w jednym czasie i miejscu pojawili się zarówno przedstawiciele największych firm branży farmaceutycznej, jak i właściciele oraz reprezentanci aptek z całej Polski.

Hala Targi Lublin wypełniona była po brzegi wystawcami oraz uczestnikami. Swoje oferty, przygotowane specjalnie na okoliczność Targów, prezentowało ponad 80 firm. Stoiska zachwycały swoim rozmachem oraz ciekawymi sposobami prezentacji. Ponadto dostępne były również stoiska „Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. tj.: e-SLAWEX c@fe oraz stoisko Programu „Zyskaj Zdrowie”, na których porad i informacji w zakresie rozwiązań wspomagających pracę aptek udzielali pracownicy hurtowni. Uwagę zwiedzających przykuwało także stoisko Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie”, które popularyzowało swoją prozdrowotną działalność.

Uczestnicy, za pomocą kuponów konkursowych zamieszczonych i Informatorach Targowych, nagrodzili również firmy najlepiej prezentujące swoje oferty. W tym roku zwycięzcą konkursu została firma „Sanofi”, drugie miejsce przypadło firmie „Tactica”, natomiast trzecie firmie „Colfarm”. Serdecznie gratulujemy laureatom. Dla farmaceutów przygotowana była ponadto szeroka oferta szkoleniowa oraz wiele innych dodatkowych atrakcji.

Nagrodą za negocjacyjny trud było wieczorne spotkanie nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim, tym razem w klimacie morskim. Nad głowami uczestników powiewały  ogromne meduzy, gościom czas umilał zespół „Znienacka” – zdobywca wielu nagród na konkursach piosenki szantowej, co chwilę spotkać można było piękne piratki, a wśród potraw nie zabrakło owoców morza. Strefę chillout przyozdabiały palmy, a na pamiątkę można było sobie samodzielnie wybić okolicznościową monetę. Jak co roku niezwykłym powodzeniem cieszyła się strefa Food Truck. O godzinie 22:00 na gości czekał koncert niespodzianka. Tym razem był to zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz, która w niezwykły sposób zaczarowała swoim głosem publiczność, oraz przegoniła ciemne chmury zebrane nad terenem eventu. Wyśmienita zabawa trwała niemalże do białego rana.

Aby jak najdłużej zachować miłe wspomnienia w pamięci poniżej prezentujemy fotorelację i od razu serdecznie zapraszamy ponownie za rok.