Aktualności

TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2018
29.06.2018 r.
TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2018

Targi Farmaceutyczne Slawex 2018 na długo pozostaną w pamięci naszej i naszych Gości. Działo się dużo. Przeżyjmy to jeszcze raz…

Jak co roku Farmaceuci, którzy przyjechali do Lublina z całej Polski, mogli liczyć na wyjątkowe oferty przygotowane na ten dzień, niestandardowe dokładki producenckie oraz promocje. W Katalogu Targowym wydanym specjalnie na tę okoliczność znalazły się oferty aż 164 producentów. Nie zabrakło też stałych elementów charakteryzujących Targi organizowane przez „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. Szkolenie punktowe dla Farmaceutów z bardzo bogatą ofertą wykładów cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem. Na stoisku e-Slawex c@fe jak zawsze można było uzyskać pomoc w sprawach teleinformatycznych, wspomagających pracę w aptece. Stoisko Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie” zapraszało na komputerowe badanie skóry twarzy i włosów, porady dermokonsultantki, specjalistki do spraw żywienia oraz badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego. Na stoisku „Zyskaj Zdrowie” z kolei można było porozmawiać na temat Programu „Zyskaj Zdrowie” i „Zdrowy Zysk”, spotkać specjalnie zaproszonych na ten dzień przedstawicieli „Gazety Farmaceutycznej” oraz wziąć udział w licznych konkursach.

Mieliśmy również przyjemność gościć na naszym spotkaniu firmę Rxbotics Solutions, która aż z rynku niemieckiego sprowadziła na nasze Targi ogromny automat, pomagający aptekom pracować wydajniej i oszczędniej.

Gratulujemy firmie „Sanofi” – zwycięzcy plebiscytu na „Ulubione Stoisko”. Ich stanowisko zachwycało piękną dekoracją z piwonii i bezsprzecznie było bardzo chętnie odwiedzane przez licznych Gości. Drugie miejsce zajęli ubiegłoroczni triumfatorzy – firma „Tactica”, natomiast na trzecim miejscu znalazła się firma „Colfarm”.

Podczas tego „gorącego dnia” chłodziła nas pyszna cytrynowa lemoniada z niebanalnym duetem rozgrzewającego imbiru i orzeźwiającej mięty, a także oryginale kraftowe piwo. Mogliśmy także posmakować tajskich lodów i napić się aromatycznej kawy ze swoim selfie.

Na części plenerowej, która odbyła się w klimacie Oktoberfest, w najpiękniejszej części Lublina – nad Zalewem Zemborzyckim – wyszły na spotkanie naszych Gości piękne Bawarki w strojach, które zachwycały oryginalnym krojem i detalami wartymi uwagi. Oficjalnie, z wszelkimi honorami i uroczystym odszpuntowaniem beczki z piwem, Pani Prezes powitała Gości. Ze sceny zabawiał nas zespół „Kwaśnica Bavarian Show” specjalizujący się w muzyce bawarskiej. Goście bawili się w licznych konkursach, a uczta dla podniebienia dopełniała całą oprawę Imprezy. Wyjątkowo okazale prezentowała się w tym roku strefa Food Truck. Oblegana była również atrakcja znana z wesołego miasteczka czyli autodrom z elektrycznymi zderzającymi się pojazdami.

Największą i najbardziej wyczekiwaną niespodzianką tego wieczoru okazał się zespół „Weekend” z liderem Radosławem Liszewskim na czele. Tuż przed północą, po koncercie, mogliśmy podziwiać wyjątkowy spektakl na niebie – pokaz sztucznych ogni. Zachwytom nie było końca, a zabawa trwała do białego rana…

Poniżej przedstawiamy fotorelację z części targowej i plenerowej naszego spotkania, która jeszcze raz pomoże nam przenieść się w ten wyjątkowy czas Targów Farmaceutycznych 9 czerwca 2018 roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Korzystając z okazji zapraszamy na Targi w przyszłym roku. Obiecujemy, że poprzeczka, zarówno pod względem korzyści biznesowych, jak i „atrakcji wieczoru”, będzie podniesiona jeszcze wyżej, takie stawiamy sobie wyzwanie… Do zobaczenia za rok.