Szkolenia i spotkania

TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2016
27.06.2016 r.
TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2016

27.06.2016 r.

Targi Farmaceutyczne SLAWEX 2016 już za nami… Wszystkim Uczestnikom bardzo serdeczne dziękujemy za to, że byliście z nami.Tegoroczne wydarzenie miało miejsce 11 czerwca 2016 r. w hali wystawienniczej Targów Lubelskich. W Targach wzięli udział licznie Wystawcy z Firm Farmaceutycznych i Farmaceuci z całej Polski, którzy mogli jak zwykle liczyć na bardzo dobre oferty zakupowe. Targom towarzyszył również rozbudowany program wydarzeń specjalnych, z którego skorzystać mogli nie tylko Odwiedzający, ale i Wystawcy. Profesjonalne szkolenia dla Farmaceutów, wykłady i prelekcje o tematyce prozdrowotnej oraz Pokaz Pierwszej Pomocy wraz z częścią praktyczną zorganizowany przez Producenta MaxiBiotic, przyciągały ogromną uwagę. Nowa szata graficzna na stoiskach Programu Zyskaj Zdrowie i Stowarzyszenia Zyskaj Zdrowie sprawiła, iż prezentowały się one wyjątkowo pięknie i przyciągały wzrok wszystkich Zgromadzonych. Profesjonalnych porad z zakresu informatyki można było zasięgnąć na stoisku e-Slawex c@fe, które, jak co roku cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasi Wystawcy i Farmaceuci chętnie brali udział również w licznych konkursach, a największym zainteresowaniem cieszył się ten na „Ulubione stoisko”. W tym roku laureatem została firma Tactica, której serdecznie gratulujemy za oryginalne pomysły na wzbudzenie sympatii. Na uczestników jak zwykle czekały również atrakcje kulinarne.

Po owocnym w transakcje handlowe dniu targowym, mieliśmy zaszczyt zaprosić wszystkich naszych Gości na wieczór pełen magii. Slawex Open Air Magic Show rozpoczęliśmy od „Igrzysk Sztukmistrzów”, podczas których można było wykazać się w konkursach i zdobyć cenne nagrody. Następnie wieczór nabrał swojego uroku dzięki pokazowi artystycznemu pt. „Magia Cyrku” wystawionemu przez Fundację Sztukmistrze. Również, jak co roku pracownicy Slawex przygotowali specjalnie na tę okazję wspaniały występ, który został przyjęty ogromnymi brawami i szerokim uśmiechem – ten, kto był i widział, będzie wiedział, dlaczego… Jednak największą niespodzianką tego spotkania był występ Maryli Rodowicz, Gwiazdy polskiej estrady, który urzekł nie tylko wspaniałym repertuarem muzycznym, ale również oryginalnymi interpretacjami znanych i lubianych utworów. To było największe show tego wieczoru, ale nie ostatnie! Kolejną atrakcją był pokaz Fireshow „Fabryka Chmur”, niezwykłe połączenie pokazu ognia i widowiska pirotechnicznego, pozwalającego na moment przenieść się do świata pełnego magii. Pomimo wyjątkowo zimnej nocy, zabawie nie było końca.

Jeszcze raz pragniemy serdecznie podziękować naszym wszystkim Gościom za tak liczny udział w Targach Farmaceutycznych SLAWEX 2016 i zapraszamy ponownie już za rok. Do zobaczenia.