Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I NASUTOWIE – 2009
06.06.2009 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I NASUTOWIE – 2009

Targi Farmaceutyczne oraz I Letnia Olimpiada Farmaceutyczna Nasutów 06.06.2009

6 czerwca w Lublinie odbyły się Targi Farmaceutyczne oraz spotkanie z Klientami inaugurujące I Letnią Olimpiadę Farmaceutyczną. Na targach swoje oferty zaprezentowało ponad siedemdziesiąt Firm Farmaceutycznych. Targi były doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów z Przedstawicielami Firm Farmaceutycznych i negocjacji indywidualnych warunków zakupowych. Wśród wystawców można było znaleźć specjalnie przygotowane stoiska, gdzie można było zasięgnąć porad finansowych, prawnych oraz z zakresu marketingu aptecznego.

Na stoiskach Zyskaj Zdrowie i e-Slawex C@fe można było otrzymać szczegółowe informacje o narzędziach Programu a także pogłębić wiedzę z zakresu zamówień internetowych. Prezentowany był serwis www.aptekizz.pl.

Po części targowej wszyscy goście w duchu sportowej rywalizacji udali się na Ceremonię Otwarcia I Letniej Olimpiady Farmaceutycznej w Nasutowie k/ Lublina. Spotkanie umiliła prezentacja drużyn i sekcji sportowych PDF Slawex Sp. z o.o., przygotowana przez pracowników hurtowni. Zabawa przebiegała w atmosferze dyscyplin sportowych i wsparta była posiłkami energetyzującymi. Wszyscy zawodnicy przyjęli zasadę fair play, doping był niedozwolony, a złoty medal zdobyła Farmacja.

Po tym jak już wszyscy dotarli szczęśliwi do mety, wystąpiła gwiazda wieczoru – zespół De Mono. Pomimo niesprzyjającej aury wszyscy doskonale bawili się przy znanych utworach zespołu. Znicz olimpijski palił się do białego rana…