Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2015
06.07.2015 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2015

TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2015

 06.07.2015 r.

Dnia 13.06.2015 roku hala wystawiennicza Targów Lublin wypełniła się po brzegi osobami zainteresowanymi szeroko pojętą branżą farmaceutyczną. Okazją ku temu były Targi Farmaceutyczne Slawex 2015, wydarzenie które na stałe zapisało się już w kalendarzu zarówno farmaceutów jak i producentów. W tym roku było ono wyjątkowe, gdyż Hurtownia Farmaceutyczna „Slawex” obchodzi jubileusz 25-lecia działalności. Była więc okazja do wspomnień, podsumowań, ale oczywiście nie zapomniano także o przygotowaniu wyjątkowo atrakcyjnych ofert. Klienci mogli liczyć na przygotowane specjalnie na ten dzień niestandardowe dokładki producenckie oraz promocje, a także liczne konkursy i atrakcyjne niespodzianki. Firma GLINTT zaprezentowała  w tym roku ciekawe rozwiązania, które wykorzystują potencjał najnowszych nowinek technologicznych do prezentacji szerokiej gamy produktów oraz szybkiej obsługi klienta. Uczestnicy spotkania chętnie zasięgali również pomocy u konsultantów Slawex-u, którzy wyjaśniali każdemu zainteresowanemu wszelkie kwestie dotyczące rozwiązań teleinformatycznych w wspomagających pracę w aptece oraz korzystali z bezpłatnych badań na stoisku Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie”. Stałym elementem lubelskich spotkań jest konkurs na ulubione stoisko. Tym razem tytuł przypadł firmie Sandoz.

Jako że jubileusz skłania do wspomnień, motywem przewodnim wieczornego spotkania podsumowującego pracowity dzień targowy były lata 80-te. Na gości czekały między innymi niespodzianki kulinarne z tamtego okresu, kącik z ówczesnymi automatami do gier oraz salon fryzjersko kosmetyczny, z którego goście wychodzili całkowicie odmienieni. Królował tapir, kolorowe stroje i mocne makijaże. Na scenie również dominowały lata 80-te. Wieczór powitano z zespołem „Modern Talking Reloaded”, następnie reprezentacja centrali brawurowo wykonała utwór grupy „Europe” pt. „The final countdown”. Gwiazdą wieczoru był zespół KOMBII, głęboko zakorzeniony w latach 80-tych, ale obecny na polskiej scenie muzycznej do dziś, ze wspaniałym i charyzmatycznym wokalistą Grzegorzem Skawińskim. Występ nie był końcem atrakcji. Na uczestników czekał jeszcze pokaz sztucznych ogni, jubileuszowy multimedialny spektakl laserowy łączący światło, dźwięk, ogień i wodę, oraz atrakcja kulinarna pieczone prosiaki.

Poniżej prezentujemy fotorelację ze spotkania pełnego niezapomnianych wrażeń, aby jeszcze dłużej pozostały one w pamięci.