Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2014
04.07.2014 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2014

TARGI FARMACEUTYCZNE SLAWEX 2014

04.07.2014 r.

Za nami kolejna edycja Targów Farmaceutycznych organizowanych  przez „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. Zgromadziły one w tym roku rekordową ilość farmaceutów oraz firm reprezentujących szeroko pojętą branżę farmaceutyczną.

Wspólnie z wystawcami po raz kolejny przygotowaliśmy bogatą ofertę tak, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Wyjątkowo prezentowały się dokładki oraz niestandardowe rabaty, które zostały przygotowane specjalnie na okoliczność Targów. Niewątpliwą atrakcją tegorocznych Targów było stoisko firmy GLINTT, na którym prezentowano specjalną wersję pokazową automatu aptecznego Rowa Vmax. Jest to inteligentny system magazynowania i wydawania leków, który pozwala na usprawnienie pracy w aptece.

Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji w postaci licznych konkursów oraz niespodzianek kulinarnych. Na uczestników Targów czekała świeżo mielona kawa, parzona przez profesjonalnych baristów, soki wyciskane bezpośrednio z owoców oraz pokaz przygotowania sushi połączony z degustacją. Uczestnicy Targów wybrali również wystawcę, którego stoisko było najbardziej atrakcyjne. Tytuł przypadł podobnie jak w roku ubiegłym firmie UCB Pharma Sp. z o.o.

Część wieczorna przebiegała w klimacie brazylijskim. Wszystkich gości witał zespół bębniarzy Sambasim, wybijając tradycyjne południowoamerykańskie rytmy i wprowadzając w karnawałowy nastrój. Kolejną niespodzianką był pokaz profesjonalnej szkoły samby połączony z warsztatami tanecznymi. Na uczestników czekały również liczne konkursy oraz atrakcje kulinarne.

Niezapomniane wrażenia pozostawił na uczestnikach spotkania koncert legendy polskiej muzyki rozrywkowej, zespołu „Budka Suflera”. Wyjątkowość wydarzenia podkreślał fakt, że koncert ten był częścią pożegnalnego tournee zespołu. Gościnnie wystąpili również Izabela Trojanowska oraz Felicjan Andrzejczak. Nucąc „Jolka, Jolka pamiętasz…” goście bawili się do białego rana. Poniżej prezentujemy kilka fotografii, które pomogą zachować te miłe chwile w pamięci.