Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2013
01.07.2013 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2013

01.07.2013 r.

Kolejna edycja Targów Farmaceutycznych organizowanych przez „Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o. już za nami. Tradycyjnie spotkanie było okazją do zacieśnienia współpracy naszych Klientów z Firmami Farmaceutycznymi, w celu uzyskania satysfakcjonujących korzyści biznesowych dla obu stron. Tegoroczne Targi były wyjątkowe pod względem ilości uczestniczących w nich przedstawicieli aptek, jak również liczby wystawców.

Farmaceuci z całej Polski korzystali z wyjątkowych ofert jakie na tą okazję przygotowali producenci. Ponadto dostępne były stoiska specjalne m.in.: stoisko Programu „Zyskaj Zdrowie”, na którym udzielano informacji nt. programu, jak również można było skorzystać z porad prawnych i finansowych, stoisko e-Slawex C@fe, gdzie nasi konsultanci wyjaśniali wszelkie kwestie w zakresie rozwiązań teleinformatycznych wspomagających pracę w Aptece, oraz stoisko Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie”, które poprzez przeprowadzane na nim badania popularyzowało swoją prozdrowotną działalność. Atrakcją Targów był profesjonalny pokaz baristyczny połączony z degustacją różnego rodzaju kaw. Tradycyjnie nie zabrakło licznych konkursów dla aktywnych uczestników, oraz po raz pierwszy w historii Targów zorganizowano plebiscyt „Ulubione stoisko”, którego laureatem została Firma UCB Pharma Sp. z o.o..

Wieczorem uczestnicy Targów spotkali się w Bychawie na kolejnej edycji „Slawex Open Air”, tym razem w klimacie góralskim. Już od samych bram gości witała podhalańska muzyka, a klimaty góralskie zauważyć można było na każdym kroku. Na uczestników czekały ciekawe konkursy, atrakcje, a całość uświetnił występ zespołu „Zakopower” ze znakomitym wokalistą i skrzypkiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Wyśmienita zabawa trwała niemalże do białego rana. Pragnąc zachować te miłe wspomnienia prezentujemy zdjęcia i już dziś zapraszamy na kolejną edycję Targów Farmaceutycznych Slawex 2014.