Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2012
02.06.2012 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2012

Dnia 02.06.2012 r. odbyła się kolejna edycja Targów Farmaceutycznych zorganizowanych przez Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o. Dla zwiedzających przygotowano blisko 100 stoisk wystawienniczych firm farmaceutycznych, które prezentowały przedstawicielom aptek swoje wyjątkowe oferty. Wystawcy zadbali o atrakcyjne oferty rabatowe oraz materiały informacyjne o oferowanych preparatach, w tym o nowościach rynkowych. Wśród stoisk dostępne były również stoiska Przedsiębiorstwa Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.: stoisko Programu „Zyskaj Zdrowie”, na którym uroczyście obchodzono 10-lecie istnienia Programu oraz stoisko e-SLAWEX c@fe, na którym porad i informacji w zakresie rozwiązań informatycznych wspomagających pracę aptek udzielali pracownicy działu IT hurtowni. Uwagę zwiedzających przykuwało także stoisko Stowarzyszenia „Zyskaj Zdrowie”, które poprzez przeprowadzane na nim komputerowe badania ciśnienia wewnątrzgałkowego, komputerowe badania skóry twarzy i włosów, porady dermokonsultantki i dietetyka popularyzowało swoją prozdrowotną działalność.
Po pracowitym dniu Goście spotkali się w Bychawie na piłkarskiej edycji „SLAWEX Open Air”. Dzięki przygotowanym atrakcjom, piłkarski nastrój udzielił się chyba wszystkim. Ważnym wydarzeniem był „SLAWEX Football Show”, podczas którego drużyny z Centrali hurtowni Slawex oraz z jej poszczególnych Oddziałów prezentowały na scenie swoje wyjątkowe zdolności artystyczno-sportowe…
Gwiazdą wieczoru był zespół Lady Pank, który – wspólnie z publicznością – zaśpiewał swoje największe przeboje. Jeszcze po koncercie tu i ówdzie słychać było śpiewane przez Gości niezapomniane utwory.
Zarówno dzień, jak i wieczór pełne były pozytywnych wrażeń i emocji, które na długo pozostaną w pamięci.