Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2011
11.06.2011 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2011

W sobotę 11.06.2011 r. odbyła się kolejna edycja Targów Farmaceutycznych zorganizowanych przez Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej SLAWEX Sp. z o.o. To wyjątkowe dla branży farmaceutycznej wydarzenie zgromadziło prawie 1000 osób, które przyjechały do Lublina z całej Polski.
Przedstawiciele aptek mieli możliwość odwiedzenia prawie 100 stoisk wystawienniczych, na których czekali na nich reprezentanci firm farmaceutycznych ze specjalnymi ofertami promocyjnymi. Na stoisku „Zyskaj Zdrowie” obecni byli konsultanci, którzy przybliżali bogatą ofertę Programu „Zyskaj Zdrowie” i prezentowali wybrane narzędzia marketingowe. Atrakcją dla Uczestników Targów była możliwość skorzystania z bezpłatnych badań densytometryczych w specjalnym Ambulansie Programu „Zyskaj Zdrowie” usytuowanym przed halą targową. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko e-SLAWEX c@fe, na którym nasi specjaliści w dziedzinie IT udzielali wyczerpujących informacji z zakresu rozwiązań informatycznych wspomagających pracę w Aptece dostępnych w Przedsiębiorstwie Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.
Dla aktywnych uczestników spotkania przygotowano także konkursy z nagrodami.
Targi to doskonała okazja, aby poznać nowości rynkowe, aby skorzystać ze specjalnych ofert i extra rabatów, aby wymienić doświadczenia, aby poznać osobiście osoby, z którymi kontaktujemy się niemal codziennie telefonicznie … Tegoroczne Targi Slawex-u były również okazją do zapoznania się z tradycyjnymi specjałami kulinarnymi, charakterystycznymi dla regionów, w których hurtownia posiada swoje oddziały: Biała Podlaska, Warszawa, Nowy Sącz, Katowice, Poznań.
Dzień targowy był pełen wrażeń, ale na tym nie koniec …
Wieczorem Goście Przedsiębiorstwa Farmaceutycznego Slawex Sp. z o.o. wzięli udział w Slawex Open Air Festival w Radawcu !!! Moc festiwalowych atrakcji (Mulimedia Stage, Chill Out Zone, Drink Show Zone, Slawex Open Air Official Store, Talent Stage), występ Slawex Stars Show oraz wspaniały koncert Beaty Kozidrak z zespołem BAJM pozostaną w naszej pamięci na długo …