Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2010
12.06.2010 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE I BYCHAWIE – 2010

Targi Farmaceutyczne i spotkanie z Klientami 12.06.2010
W sobotę 12 czerwca 2010 r. w Lublinie odbyły się kolejne Targi Farmaceutyczne zorganizowane przez Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Współorganizatorami targów byli wystawcy – producenci i dystrybutorzy produktów leczniczych, suplementów diety, wyrobów medycznych, kosmetyków i innych produktów znajdujących się w ofercie hurtowni Slawex. Na targach gościliśmy Klientów z całej Polski, którzy tego dnia mieli okazję skorzystać z wyjątkowych ofert ponad 90 firm farmaceutycznych. Farmaceuci chętnie odwiedzali wszystkie stoiska, rozmawiali o ofertach promocyjnych, o nowościach rynkowych.

Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej „Slawex” Sp. z o.o. przygotowało także własne stoiska, na których Klienci poszerzali swoją wiedzę na temat różnych przedsięwzięć prowadzonych przez „Slawex”: Program „Zyskaj Zdrowie”, program edukacyjny „APTEKA XXI wieku”, wydawnictwa, zamówienia internetowe.

Wśród stoisk targowych były również stoiska renomowanych biur podróży, które z okazji tego wyjątkowego spotkania przygotowały specjalne oferty wyjazdów wakacyjnych.

Na targach nie zabrakło dodatkowych atrakcji: liczne konkursy z nagrodami, występy kabaretu, rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pt.: „Zdjęcia nie z tej Ziemi – wakacyjne inspiracje” oraz wystawa wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu.

Po intensywnym dniu pracy uczestnicy targów spotkali się na Pikniku Wakacyjnym zorganizowanym na przepięknej wyspie SLAWEXLANDII (w taką wyspę tego dnia przemieniło się pewne miejsce w Bychawie). Wakacje, podróże, wypoczynek, kuchnia świata – to elementy przewodnie naszego spotkania.
Moc atrakcji i niespodzianek, wyjątkowy występ artystyczny pt. „W podróż ze Slawexem” przygotowany specjalnie dla naszych wyjątkowych Klientów przez pracowników firmy Slawex, gorąca atmosfera, przemili uczestnicy spotkania oraz Gwiazda Wieczoru, którą tym razem był zespół PERFECT – to wszystko sprawiło, że spotkanie było niezwykłe i niezapomniane …