Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE – 2009
09.03.2009 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE – 2009

Targi Farmaceutyczne 07.03.2009

7 marca 2009 PDF Slawex Sp. z o.o. zorganizował kolejną edycję Targów Farmaceutycznych, które odbyły się w Hali Międzynarodowych Targów Lubelskich w Lublinie. Ponownie spotkaliśmy się, żeby wraz z Firmami Farmaceutycznymi przedstawić atrakcyjną ofertę handlową. Ponad siedemdziesiąt Firm Farmaceutycznych przygotowało dla Farmaceutów niepowtarzalne i bogate oferty, które złożyliśmy w jeden Katalog Targowy. Na stoiskach trwały intensywne negocjacje warunków zakupowych. Po minach Gości można było wnioskować, że negocjacje i zakupy były udane.

Uzupełnieniem bogatej oferty handlowej były stoiska specjalne. Charakterystyczne czerwone stoisko Programu Zyskaj Zdrowie i niebieski e-Slawex C@fe były punktem centralnym powierzchni targowej. Na stoisku e-Slawex C@fe można było poradzić się w kwestiach oprogramowania aptecznego, systemów komputerowych, złożyć zamówienia on-line i przy tym wypić pyszną kawę. Na stoisku Zyskaj Zdrowie można było pozyskać informacje na temat programu i poczęstować się pyszną krówką Zyskaj Zdrowie. Dodatkowo przygotowaliśmy stoisko z Modą Apteczną. Specjalnie dla Pań otwarty został Salon Piękności oraz Salon Fryzjerski.

ermin Targów zbiegł się z Dniem Kobiet. Z tej okazji każda Farmaceutka otrzymała kwiaty i możliwość udziału w loterii. Szczęśliwe Panie mogły wylosować kupon na kosmetyki lub wizytę w Salonie Piękności.

Po południu zaprosiliśmy Gości na Program Artystyczny przygotowany prze pracowników PDF Slawex Sp. z o.o. oraz występ Gwiazdy Wieczoru, którą był Kabaret Koń Polski.

A tak zapraszaliśmy na Pokaz Mody Aptecznej…

 

Szanowne Panie, Zacni Panowie!
Niech cała hala teraz się dowie
Że nadszedł czas na prezentację
Gdzie zobaczymy modelek grację,
Które w cudne tkaniny odziane
Suną po pięknym czerwonym dywanie!
I naraz tłum Panów na baczność staje
Gdy spod fartuszka kolanko wystaje
A Panie puszczają spojrzenie zazdrosne
I marzą by wdziać takie cudo na wiosnę!
Ten pokaz wyjątkowy obejrzymy wszyscy
A łezka sentymentu niech się w oku błyszczy.