Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE – 2008
25.10.2008 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE – 2008

Targi Farmaceutyczne i spotkanie z Klientami 25.10.2008

25 października odbyła się kolejna edycja Targów Farmaceutycznych organizowanych przez PDF Slawex Sp. z o.o.. Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ data targów zbiegła się z 18-tym rokiem obecności firmy Slawex na rynku farmaceutycznym. Świętowaliśmy osiemnaste urodziny firmy w gronie naszych Klientów.

Targi odbyły się w Hali Międzynarodowych Targów Lubelskich w Lublinie. W części targowej spotkania wystawiło się ponad pięćdziesiąt Firm Farmaceutycznych, które zaprezentowały bogatą ofertę handlową. Spotkanie targowe sprzyjało negocjacjom na stoiskach producentów. W tej edycji targów zostały przygotowane dodatkowe stoiska, przy których można było zasięgnąć porad prawnych i marketingowych w zakresie prowadzenia aptek a nawet nawiązać współpracę z firmami wspomagającymi pracę aptek. Dla Farmaceutów przygotowane był blok dydaktyczny.

Pod zakończeniu części targowej zaprosiliśmy Gości do Filharmonii Lubelskiej na występ znakomitego komika, satyryka Andrzeja Kryszaka, który doskonale przedstawił nam rzeczywistość w trochę krzywym zwierciadle. Sala pękała w szwach i śmiechu było co nie miara…

Jak na osiemnaste urodziny przystało odbył się bankiet z udziałem naszych Klientów. Wśród nich było liczne grono Farmaceutów, którzy współpracują z nami od samego początku, ponieważ nam zaufali i przez 18 lat daliśmy im się poznać jako stabilny i solidny partner handlowy na rynku aptecznym.