Szkolenia i spotkania

SPOTKANIE W LUBLINIE – 2007-II
17.11.2007 r.
SPOTKANIE W LUBLINIE – 2007-II

17 listopada 2007 r. w Centrum Kongresowym Akademii Rolniczej w Lublinie odbyły się trzecie w tym roku Targi Farmaceutyczne zorganizowane przez Hurtownię Farmaceutyczną „Slawex”. Dopisali zarówno Klienci, jak i wystawcy – firmy farmaceutyczne. Program spotkania był bardzo bogaty. W ramach ciągłych szkoleń Farmaceutów przygotowaliśmy ciekawe wykłady z zakresu metabolicznych aspektów leczenia choroby niedokrwiennej serca, farmakoterapii bólu, leków odtwórczych w terapii padaczki. Kilkadziesiąt firm farmaceutycznych na tę okazję przygotowało specjalne promocje, z których mogli skorzystać – i skorzystali – Uczestnicy Targów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również stoiska firmowe HF Slawex:

  • stoisko Programu „Zyskaj Zdrowie” – na którym Klienci dowiedzieli się m.in. o nowych przedsięwzięciach organizowanych w ramach Programu
  • stoisko tzw. informatyczne – na którym były udzielane informacje na temat zamówień elektronicznych w HF Slawex
  • stoisko tzw. informacyjne – na którym m.in. były dostępne specjalne oferty promocyjne zorganizowane dla Uczestników Targów przez HF Slawex.

Nie zabrakło dodatkowych atrakcji. Sobotnie spotkanie uświetnił swoją obecnością Pan Krzysztof Piasecki, który rozbawił słuchaczy do łez. A na koniec: wspólne oglądanie bardzo ważnego meczu piłki nożnej: Polska – Belgia (na baaardzo dużym ekranie). Emocji tego dnia było niezwykle dużo. Oczywiście tych bardzo pozytywnych.