Szkolenia i spotkania

SPOKANIE W OSSIE – 2010
20.11.2011 r.
SPOKANIE W OSSIE – 2010

20.11.2010 r. w Hotelu OSSA odbyły się uroczyste obchody jubileuszu 20-lecia Hurtowni Farmaceutycznej „Slawex”. Na uroczystości byli obecni Klienci hurtowni, Reprezentanci firm farmaceutycznych oraz wiele innych osób z różnych organizacji i instytucji, z którymi hurtownia współpracuje. Ten piękny jubileusz został uświetniony wspaniałą oprawą. W odpowiedni nastrój wprowadziła wszystkich prezentacja poświęcona historii powstania i rozwoju Hurtowni Farmaceutycznej „Slawex”, historia determinacji, pasji i ciężkiej pracy, która jest dowodem na to, że wizja poparta codzienną mozolną pracą przynosi wspaniałe efekty … Następnie Prezes IMS Poland, Pan Stanisław Kasprzyk opowiedział o zmianach, jakie miały miejsce na rynku dystrybucji farmaceutycznej i aptecznej w ciągu ostatnich 20 lat.

Po części oficjalnej nadszedł czas na jubileuszowy toast, przemówienia, podziękowania i gratulacje dla Pani Prezes Małgorzaty Sławińskiej-Gargol, która stworzyła hurtownię SLAWEX i która tak wspaniale ją rozwija.

Spotkanie zostało uświetnione wyjątkowym koncertem Kasi Kowalskiej z zespołem. Dodatkowymi atrakcjami uroczystości były występy grup tanecznych i przeróżne konkursy.

Zaproszeni Goście świętowali do białego rana …