Szkolenia i spotkania

Konferencja 25 LAT Slawex
01.12.2015 r.
Konferencja 25 LAT Slawex

01.12.2015

20 listopada 2015 roku, w ramach obchodów jubileuszu 25-lecia Hurtowni Farmaceutycznej „Slawex”, w Hotelu OSSA Congress&Spa odbyła się konferencja „Nowe wyzwania na rynku farmaceutycznym”. Uczestnikami spotkania byli Farmaceuci, Przedstawiciele firm farmaceutycznych oraz innych podmiotów współpracujących z „Przedsiębiorstwem Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex” Sp. z o.o.

Zaproszeni na konferencję eksperci poruszali kwestię zmian na rynku farmaceutycznym i sposobu ich wykorzystania, w celu zwiększenia udziału w rynku.  Specjalista ds. marketingu aptecznego Tomasz Barałkiewicz przedstawił wizję apteki jutra, dr hab. n. farm. Agnieszka Zimmermann omówiła korzyści i utrudnienia związane z procesem substytucji aptecznej, z kolei psycholog, coach dr Paweł Fortuna skupił uwagę uczestników między innymi na czynnikach ułatwiających realizację wizji, w kontekście wyzwań na rynku farmaceutycznym. Nie obyło się również bez oficjalnych przemówień i podsumowań.

Wieczorny Jubileuszowy Bal uświetnili artyści teatru Roma występując z musicalem Abba Show „Mamma Mia”, czym wprowadzili uczestników we wspaniały nastrój. Na gości czekały również liczne atrakcje kulinarne, a o północy Pani Prezes Małgorzata Sławińska-Gargol tradycyjnie pokroiła ogromny jubileuszowy tort. Gratulacjom i podziękowaniom nie było końca, a szampańska zabawa trwała do białego rana.